محل تبلیغات شما
هر مسئله‌ای که برای شما پیش می‌آید، این مسئله می‌تواند از خانواده‌تان باشد، از همسرتان، فرزندتان و مسائل زندگی‌تان باشد و همه اینها برای ایجاد تغییری در مسیر شما قرار داده‌شده‌اند. بعضی وقت‌ها می‌گوییم خدا را می‌شناسیم؛ ولی واقعاً نمی‌شناسیم و اگر بدانیم خداوند محبت مطلق است، درک می‌کنیم که هیچ مسئله و هیچ‌چیزی را بیهوده در مسیر ما قرار نداده و هر مسئله‌ای که در مسیر شما قرارگرفته، خداوند از شما انتظار یک تغییری را داشته، تغییری متناسب با مسئله؛ مثلاً ممکن است مسئله پوران یک‌چیزی است و متناسب با آن باید تغییر کند. مسئله من یک‌چیزی است و متناسب با آن باید تغییر کنم؛ ولی اغلب ما از مسئله خود خسته می‌شویم ؛ چون نوع مواجه با آن را بلد نیستیم و چون خسته می‌شویم بیشتر به محو مسئله فکر می‌کنیم؛ مثلاً بیشتر دلتان می‌خواهد همسرتان رها شود و تمام شود، حالا اگر رها شده این شود و تمام، اصلاً فکر نمی‌کنید که شما چه تغییری در مقابل تاریکی همسرتان باید داشته باشید و تا کجا می‌توانید با این تاریکی رشد داشته باشید. شاید خداوند انتظارش از رشد تو در تاریکی این شخص، رشد هزار واحدی تو است؛ ولی تو با ده واحد می‌گویی تمام است و با ده واحد رشد می‌گویی خوب است دیگر و رشد کردم؛ ولی جواب تغییر نمی‌کند و این خیلی سخت است.

مبدا سفر ؛ تفکر درست و هدفمند

گزارش عملکرد لژیون شنبه 98/07/06 ؛ سی دی سبزه ها

گفتگو با مهندس دژاکام در رابطه با D.sap

مسئله ,ولی ,تغییری ,تاریکی ,تغییر ,متناسب ,است و ,با آن ,متناسب با ,در مسیر ,داشته باشید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم cleanmorromar فناوری اطلاعات The Best MLB Minnesota Twins Jerseys Cheap On Sale. Shanon's memory لژیون یازدهم نمایندگی حر trimfaidaibar مسجد-وهیئت سرابی های مقیم مرکز (جوادیه) فارسی مگ نیک موزیک